Prekių katalogas

NANLITE MIXPANEL 60 BI COLOR + RGB

 • NANLITE MIXPANEL 60 BI COLOR + RGB

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kokybiška LED RGB panelė. 

  "Nanlite" LED panelė "MixPanel 60 RGBWW" yra 17 x 14 x 3" dydžio šviestuvas, galintis vienu mygtuko paspaudimu perjungti tradicinę kelių šviesos diodų panelę, skirtą stipriai šviesai į išsklaidytą SMD šviesos diodų panelę, skirtą minkštai šviesai. Nanlite mixpad 60 turi RGB funkcija, kuri skirtą spalvingiems ir kūrybiškiems efektams. "MixPanel" turi platų CCT diapazoną nuo 2700 iki 7500, kad sklandžiai įsilietų į bet kokią aplinkos apšvietimo situaciją, derėtų prie kitų šviestuvų arba tiesiog padėtų kūrybiškai pasireikšti. Aukšti skydelio CRI/TLCI rodikliai (98/95) rodo, kad spalvų perteikimas yra labai tikslus. Taip pat galima reguliuoti purpurinės ir žalios spalvos balansą, kad būtų dar tiksliau, taip pat reguliuoti šviesos intensyvumą nuo 0 iki 100 %, kad būtų dar universalesnis.

  Viena iš pažangių "MixPad" funkcijų yra RGB režimas, kai naudojant "4-in-1" šviesos diodus galima pasiekti daugiau kaip 16 milijonų skirtingų spalvų derinių, kad būtų galima optimaliai pasirinkti. Šviestuvas taip pat turi "Boost" režimą. Naudojant kietąjį šviestuvą įprastiniu režimu, "MixPanel 60" generuoja 4980 liuksų, esant 3,28' ir 5600K. Perjungus į "Boost" režimą, galia padidėja iki 6600 liuksų. Be to, kai šviesos srautas reguliuojamas nuo 100 % iki 0 %, "MixPanel 60" galima greitai pritaikyti bet kokiai scenai, nenaudojant ND filtrų ar difuzijos. Dar vienas privalumas - integruota 43 gelių biblioteka, kurioje yra penkios CTO, penkios CTB ir trisdešimt trys "Calcolor" spalvų pasirinkimai. Be to, šviestuvas turi devynis specialiuosius efektus: "Hue Loop", "CCT Loop", "Flash", "Pulse", "Storm", "Siren", "TV", "Paparazzi" ir "Candle/Fire".

  Dėl 100-240 V kintamosios srovės adapterio "MixPanel 60" galima naudoti visame pasaulyje, tačiau jis taip pat gali veikti ir su papildomais akumuliatoriais, kurie montuojami ant V formos plokštės.