Prekių katalogas

Olympus DS-3500

 • Olympus DS-3500

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Atminties tipas
  2GB vidinė atmintis, plius microSD lizdas
  Įrašymo formatai
  DSSPro (Digital Speech Standard Pro), MP3, WAV
  Įrašymo trukmė
  QP režimas 149 h (su 2GB atmintimi)
  SP 306 h (su 2GB atmintimi)
  Dažnių diapozonas
  QP 200 - 7.000 Hz
  SP 200 - 5.000 Hz
  Baterijos tipas
  Ličio jonų baterija LI-42B
  Išorės dydis
  114.5 x 49.8 x 17.5 mm
  Svoris
  107 g (su baterijomis)
 • Profesionalus Olympus diktafonas.

  Aiški ir paprasta valdymo koncepcija užtikrina maksimalų DS-3500 efektyvumą ir našumą. Jame yra 2” 60,000 spalvų TFT LCD, bei baltas LED galinis apšvietimas. Pagrindinis valdymas sumaniai išdėstytas prietaiso šone - tokiu būdu užtikrinamas patogus valdymas nuspaudžiant mygtukus. Konferencijų įrašymui yra dar ir papildomi audio kodekai. Su išoriniu stereo mikrofonu galima daryti MP3 arba PCM (WAV) stereo įrašus.

  Kalbos greitis jūsų delne.
  Profesionalų vertas diktavimas kaip neatskiriama jūsų darbo proceso dalis.
  Naudodamiesi gausybe DS-3500 funkcijų ir priedų, tokių kaip USB, terminalas ir kalbos apdorojimo programinė įranga, šį įrenginį galėsite padaryti esminiu diktavimo sistemos komponentu bet kurioje IT aplinkoje. Ir tai – patogiai laikant jį delne.

  Gerokai daugiau nei diktofonas.
  DS-3500 suteikia gausybę redagavimo galimybių.
  Tekstų kūrimas tiesiog kalbant yra daugiau nei vien įrašymas. Skaitmeninis kalbos standartas (DSS) suteikia galimybių greitai failus redaguoti (įterpti, perrašyti, pridėti, ištrinti, iškirpti), naudoti metainformaciją (rodyklę, žodines pastabas, darbo tipus ir pan.), kuri palengvina bendradarbiavimą ir automatinį apdorojimą.

  Galingas vidumi, tvirtas išore.
  DS-3500 sukurtas dirbti ilgai ir intensyviai.
  Šio įrenginio korpusas yra ergonomiško dizaino, jis puikiai telpa delne, juo patogu nepertraukiamai naudotis ne vieną valandą. Be to, korpusas yra metalinis, todėl ilgai atlaikys net atšiauriausią aplinką.
   10 mm skersmens mikrofonas
  Kalbai optimaliai pritaikytas diktavimo mikrofonas.
  Dirbkite su mikrofonu, kuriuo kalba atpažįstama geriau.
  Išskirtinis 10 mm mikrofonas ir „DSS Pro“ garso kodekas puikiai tinka kalbai atpažinti ir transkribuoti. Kalbos atpažinimo sistemas kurianti bendrovė „Nuance“ jo tikslumą patvirtino „6 drakonų“ sertifikatu!
   

  Prisitaiko prie bet ko.
  Stereofoninių įrašų* privalumai konferencijose ir imant interviu.
  Tiesiog prijunkite stereofoninį mikrofoną** (pvz., ME33) ir naudokitės stereofoninio garso privalumais, lengvai atpažinkite kalbėtojus įrašą atkurdami. Konferencijose ar imant interviu slankusis jungiklis nebūtinas. Todėl DS-3500 yra tobulas kompromisas profesionalams, kuriems reikalingos ne vien diktavimo galimybės.
  Galimybė įrašyti stereofoninį garsą per išorinį mikrofoną
  Lengvas prijungimas, įkrovimas ir perkėlimas
  Įsigiję papildomą terminalą nuveikite dar daugiau
  DS-3500 terminalas, kurį galima įsigyti papildomai, veikia kaip patogus įrenginio įkrovimo dėklas, juo taip pat galima naudotis kaip USB jungtimi duomenims perduoti. Jį net galite prijungti prie papildomo pedalų bloko, kuriuo diktuojamo teksto įrašymą bei atkūrimą galėsite valdyti neužimdami rankų.

  Jūsų duomenys patikimose rankose.
  Patikimomis priemonėmis apsaugokite konfidencialią informaciją.
  Visose profesionaliose veiklos srityse yra delikačios informacijos, kurią saugoti reikia ypač akylai. Olympus DS-3500 padiktuotą tekstą nuo pašalinių ausų gali apsaugoti galingais 256 arba 128 bitų failų tikralaikio šifravimo algoritmais*. Tokius failus galės atidaryti tik jų autoriai arba mašinininkai, žinantys atitinkamą slaptažodį. Įrenginį taip pat galima užrakinti 4 skaitmenų PIN kodu, todėl jame saugomi duomenys nepateks į svetimas rankas.  

 • Alternatyvios prekės

  Olympus VN-741PC

  Didelio skersmens visakryptis mikrofonas, slopinantis triukšmą, įrašo garsą, sklindantį iš bet kurios krypties. Kadangi triukšmas ir kvėpavimo garsas - slopinami, šis diktofonas puikiai tinka diktuoti.

  5900