Prekių katalogas

Olympus M.Zuiko Digital ED 100-400mm f5.0-6.3 IS

 • Olympus M.Zuiko Digital ED 100-400mm f5.0-6.3 IS

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Aukštos raiškos tele kadrams.

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Tele objektyvai
  Stabilizatorius
  Yra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Aukštos raiškos tele kadrams.

  Didelis super teleobjektyvo efektyvumas kompaktiškame, lengvame priartinančiame objektyve leidžia tyrinėti tiek tele, tiek telemakro fotografiją. Pridėjus papildomą MC‑14 arba MC‑20 telekonverterį, išgaunamas neįtikėtinas, maks. 800mm (1600mm)! Integruotas vaizdo stabilizavimas užtikrina, jog vaizdai išlieka ryškūs net esant maksimaliam priartinimui. Aukščiausio lygio apsauga nuo dulkių ir purslų suteikia papildomą lankstumą fotografuojant kur tik norite, o greitas ir tikslus autofokusas leidžia be dvejonių užfiksuoti tai, kas jums patinka.

  Būtinai reikalinga stabilizacija objektyve.

  Kuo didesnis židinio nuotolis, tuo labiau reikalingas didelio našumo vaizdo stabilizavimas; ir šiame objektyve jis yra įmontuotas. 3 kompensavimo žingsniai suteikia ryškių vaizdų visame židinio diapazone, be jokio trikojo.

  Intensyvus telemakro ir patogi Focus Stacking funkcija.

  Artimiausias fokusavimo atstumas per visą priartinimo diapazoną yra 1.3m, o maksimalus vaizdo padidinimas - 0.29x. Galima kurti dinamiškus laukinės gamtos kadrus. Objektyvas taip pat palaiko fokusavimo sujungimo (angl. Focus Stacking) funkciją su suderinamais OM-D fotoaparatais. Ši funkcija užfiksuoja kelis kadrus su skirtingomis fokusavimo zonomis ir automatiškai sukomponuoja vieną nuotrauką su visiškai sufokusuotu objektu.
   

 • Alternatyvios prekės