Prekių katalogas

Olympus O-MD E-M1X

 • Olympus O-MD E-M1X

  198900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • E-M1X užtikrina absoliutų pasitikėjimą, kurio kiekvienas fotografas tikisi su geresniu valdymu, ergonomika ir stabilumu.

  Įmontuota baterijų rankena. Kadangi dizainas vienodas tiek vertikalioje, tiek horizontalioje pozicijoje, fotografas naudoja tuos pačius intuityvius rankų judesius fotografuojant portreto ir kraštovaizdžio formatu. Rankenos viduje - dvi baterijos. Jos suteikia fotografams galimybę nufotografuoti iki 2580 kadrų. Idealu ilgalaikiams fotografavimams ir darbui išvykus į atokias vietoves.
  Atspariausias aplinkos poveikiui fotoaparatas pasaulyje. Atnaujinto OM-D atsparumo dėka, su E-M1X dirbantys profesionalūs fotografai gali be jokių rūpesčių fotografuoti lietuje, sningant ar būnant smėlio audroje. Dabar papildomas sandarinimas taip pat taikomas SD kortelės lizdui ir visiems kitiems dangteliams, nuotolinio valdymo kabelio, mikrofonų ir ausinių jungtims.
  Geriausia vaizdo stabilizacija pasaulyje. Olympus inžinieriai, tobulindami stabilizatorių padarė dar vieną žingsnį į priekį pristatydami pertvarkytą giroskopo jutiklį. Tai užtikrina tikslumą, kurio reikalauja E-M1X, o rezultatai yra nepasiekiami su kitais fotoaparatais. Ši pažangi technologija leidžia kompensuoti iki 7.5 EV, todėl galite laisvai fotografuoti be jokio trikojo.
  Geriausias klasėje Ultragarsinis bangų filtras (SSWF). Geriausias klasėje tapo dar geresniu. Patobulintas SSWF užtikrina aukštesnį patikimumo lygį keičiant objektyvus. Purvas ir dulkės dabar turi dar mažiau galimybių sugadinti nuotraukas ir įrangą.
  Dvigubas kortelių lizdas. Su dviem UHS-II lizdais visada galite būti tikri, kad fotoaparatas užtikrina tokį patį našumą, net jei viena kortelė yra pilna. Profesionalai gali išsaugoti nuotraukas abiejose kortelėse ir visada turi atsarginę kopiją, todėl niekada neprarasite nuotraukų.

  Iš naujo sukurtas automatinis fokusavimas.

  OM-D automatinio fokusavimo (AF) sistema, skirta E-M1X, visiškai pertvarkyta. Pradedant nuo papildomų taškų skirtingoms scenoms, iki naujo fokusavimo algoritmo, AF leidžia fotografui sutelkti visą dėmesį į kompoziciją. Pažangus objekto aptikimo AF - idealiai tinka lenktynėms, oro šou ir traukinių stebėjimui, AF aptinka konkrečius dalykus, tiksliai juos fokusuoja ir seka. Visa tai atliekama automatiškai, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kompoziciją.
  AF mažo intensyvumo riba. Autofokuso jautrumas iki -6 EV žingsnių, ši funkcija leis užtikrintai fotografuoti esant silpnam apšvietimui. Jautrus AF atlieka labai tikslų fokusavimą ir tamsioje aplinkoje.
  AF Grupinis režimas. Pagal situaciją, fotografijos žanrą - nuo mažų objektų makrofotografijoje iki greitų judesių sporte. Fotoaparate galima pasirinkt net iš 5 skirtingų autofokuso rėžimų labiausiai poreikius atitinkantį: pavienio AF/ mažo AF, 5 taškų, 9 taškų, 25 taškų, 121 taškų grupes.
  High Res fotografavimas "iš rankos". Sukurta fotografams, kurie nenori savęs riboti naudojant trikojį, arba kurių užduotys nukreipia į vietas, kuriose trikojis neleidžiamas. Ši funkcija sukuria vieną didelės skiriamosios gebos fotografiją, tolygią tokiaii, kuri užfiksuota 50M jutikliu, be jokių išliejimo požymių, kuriuos gali sukelti rankos judesys.
  Tiesioginis ND. Tiesioginis ND leidžia fotografui gauti ilgo užrakto efektą be brangaus išorinio filtro. Vaizdo ieškiklyje galima peržiūrėti sceną ir redaguoti efektą dar prieš fotografuojant nuotrauką.
  Lauko jutiklių sistema. Ypač pasitarnaus fotografams, kuriems reikalinga fotografavimo informacija, skirta efektyviam nuotraukų valdymui, E-M1X turi įmontuotą sistemą, kurios pagalba įrašoma jūsų buvimo vieta, laikas, aukštis ir kryptis.

  E-M1X - filmų kūrimo meistras.

  Su itin aukšta Cinema 4K (4096 x 2160) filmų raiška videografai ne tik turi didžiausią įrašymo rezoliuciją iki šiol, bet ir daugiau lankstumo, kai kalbama apie medžiagos redagavimą. High-speed 120k/s funkcija, filmuojant Full HD raiška suteikia sulėtinto vaizdo suvokimą ir tikro kino efektą. Objekto judesys gali būti sustabdytas, taip pridedant filmui dinamiškumo.

 • Alternatyvios prekės

  138900 - 208900
  189800 - 201900