Prekių katalogas

Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2.8 Pro II

 • Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2.8 Pro II

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Sukurtas atitikti profesionalų poreikius.

  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Pastovi diafragma - puiki konstrukcija.

  • Pastovi 1:2.8 diafragma;
  • Geriausias ryškumas visuose kraštuose;
  • Atsparus dulkėms, purslams ir šalčiu.

  Būdamas naujo M.ZUIKO objektyvų standarto pradininku, naujasis M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2.8 PRO objektyvas yra sukurtas taip, kad visais atžvilgiais atitiktų profesionalių fotografų poreikius. Kartu su OLYMPUS OM-D, šis didelę 2.8 diafragmą turintis objektyvas užsitarnavo neįtikėtinai greito AF, puikių charakteristikų standartinio objektyvo su transfokatoriumi vardą. Jo pastovi šviesi f2.8 diafragmos vertė esant visiems židinio nuotoliams (24-80mm ekvivalentas 35mm fotoaparatuose), kartu su kitomis sudėtingomis technologijomis, įskaitant MSC ir rankinio fokuso movos mechanizmą, pasižymi aukštos kokybės vaizdo kūrimu plačiame fotografavimo stilių diapazone, nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų ir atstumo. Kompaktiškas ir lengvas dizainas taip pat pasižymi dulkėms ir purslams atsparia konstrukcija, kuri pasitarnauja profesionaliame darbe, praplėsdama fotografavimo galimybes net pačiomis sudėtingiausiomis aplinkybėmis.

  Greitas ir tylus autofokusas. Rankinio fokuso movos pagalba, M.ZUIKO DIGITAL ED 12–40mm 1:2.8 PRO objektyvas leidžia žaibiškai pereiti prie rankinio fokusavimo, tarsi dirbtumėte su įprastiniu rankinio fokusavimo objektyvu. Objektyve taip įdiegta MSC technologija tyliam, greitam ir tiksliam AF užtikrinti.

  Tobulas ir greitas. Objektyvas yra neįtikėtinai kompkatiškas, nepaisant 14 lęšių elementų 9 grupėse. Pastovi 2.8 diafragma ir nepriekaištingas fokusavimas preciziškiems naktiniams kadrams ir portretams su fono suliejimo efektu, šis objektyvas tiks kiekvienam stiliui.

  Tvirta konstrukcija. Net tada, kai profesionaliai naudojamas atšiauriose sąlygose, atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui, M.ZUIKO DIGITAL ED 12–40mm 1:2.8 PRO objektyvas bus įrankis, kuriuo galėsite pasitikėti visada.