Prekių katalogas

Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO

 • Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 •  Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO (35mm ekvivalentu: 50mm) yra sukurtas pakylėti atviros diafragmos standartinio židinio objektyvo galimybes į naują lygmenį. Ypatingai greitas AF užtikrina fotografavimo preciziškumą visose situacijose. Šis naujas M.ZUIKO Pro serijos objektyvų flagmanas palaiko aukščiausią rezoliuciją ir turi išskirtines darbo prie prasto apšvietimo galimybes, kurias suteikia atvira 1:1.2 diafragma, suteikdama nepriekaištingą ryškumą ir aštrumą per visą kadrą ir stulbinančiai gražų bokeh. Nesvarbu, lietus, saulė ar sniegas – kaip ir visi M.ZUIKO Pro serijos objektyvai, M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO yra atsparus dulkėms, purslams ir šalčiui
   

   Aukščiausia vaizdo kokybė
  M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO naujausios optinės technologijos užtikrina aukščiausios kokybės vaizdą nuo vieno kadro krašto iki kito. Ypatingai šviesi 1:1.2 diafragma, leidžia objektyvui profesionaliai dirbti netgi ypatingai sudėtingomis fotografavimo sąlygomis. Dar daugiau – pažangi Z Nano danga sumažina parazitinių šešėlių ir atspindžių atsiradimą, todėl vaizdas yra tobulai ryškus ir aštrus.

  Didingas bokeh
  Per projektavimo procesą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas šio 1: 1.2 diafragmos M.ZUIKO Pro serijos objektyvo fono suliejimo piešiniui, vadinamajam bokeh, estetinei jo kokybei. Devynių lapelių diafragmos ir unikalių optinių technologijų rezultatas - natūraliai gražus nesufokusuotas vaizdas iki pat kadro kraštų.

  Ypatingai greitas AF, lankstumas ir profesionalus naudojimo patogumas
  Dažniausiai jūs gaunate vienintelį šansą užfiksuoti unikalų kadrą. Štai kodėl fotografai turi pilnai pasikliauti savo įranga, kuri privalo būti visada pasirengusi. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvo autofokusas yra ypatingai greitas ir užtikrintai įamžins fotografuojamą subjektą visai nesvarbu ar fotografuosite pavienio kadro režimu ar serijomis. Tai įgalina išskirtinė objektyvo konstrukcija: iš 19 optinių elementų, fokusavimo metu juda tik vienas, taip suteikdamas itin didelį fokusavimo greitį.

  Konstrukcija stresui ir įtampai
  Leidžiantis jums fotografuoti tada, kai kiti pakuojasi daiktus ir keliauja namo, M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO objektyvas pasižymi atsparumu dulkėms, purslams ir šalčiui – kaip ir bet kuris kitas M.ZUIKO Pro serijos objektyvas. Patvarios metalinės konstrukcijos objektyvas pasižymi maksimaliu 0.11x (35mm ekvivalentu 0.22x) didinimu ir sveria 410g.

 • Alternatyvios prekės