Prekių katalogas

Olympus OM-1 Fotoaparatas

 • Olympus OM-1 Fotoaparatas

  219900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Naujoji OM-1 sistema

  Gamintojas
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
 • OM SISTEMA OM-1 

  Naujasis sisteminis fotoaparatas OM-1 flagmanas, OM-1 yra aprūpintas naujausiomis technologijomis, kurios padės įgyvendinti savo kūrybiškiausius sumanymus. Ypatingai lengvas ir mažas korpusas, kuris Išlaisvins iš sunkių, nepatogių fotoaparatų ir trikojų. OM-1 fotoaparatas naudoja geriausią pasaulyje vaizdo stabilizavimo sistemą, su kuria galima fotografuoti ryškius kadrus iš rankų net esant prastam apšvietimui. Dėl fotoaparato korpuso atsparumo galima be rūpesčių dirbti nepalankiomis oro sąlygomis. 

  Olympus OM-1 fotoaparatas iš pirmo žvilgsnio

   

  Naujasis Stacked Live MOS Sensorius

  Gaukite 20 MP išskirtinio ryškumo nuotraukas. Naujai perdarytas "Live MOS" jutiklis savo vaizdo kokybe pranoksta daugumą pilno kadro fotoaparatų.

  Prasto apšvietimo fotografija 

  Fiksuokite ryškius vaizdus patalpose ir prasto apšvietimo aplinkoje, naudodami ISO diapazoną, kurį galima padidinti iki 102 400. 

  Dar geresnė stabilizacija 

  Palikite trikojį už nugaros ir leiskite pažangiausiai pasaulyje esančiu vaizdo stabilizavimo sistemai padėti jums daryti ryškias nuotraukas iš rankos, teleobjektyvo ir makro nuotraukas. 

  Naujas TRUEPIC X Procesorius

  OM-1 įrengtas pažangiausias "TruePic X" vaizdo apdorojimo procesorius, kuris veikia kartu su "Stacked BSI Live MOS" sensoriumi. "TruePic X" užtikrina stulbinamą fotoaparato įjungimo ir rašymo greičius, ypatingai gera automatinį fokusavimą ir nepaprastai greitą nuoseklųjį fotografavimą. Be greičio, šis atnaujintas apdorojimo procesorius pakelia vaizdo kokybės kartelę. Mėgaukitės tikroviškomis spalvomis, bei neprilygstamu ryškumu. 

 • Alternatyvios prekės