Prekių katalogas

OM Systems M.ZUIKO DIGITAL ED 20mm 1:1.4 PRO

 • OM Systems M.ZUIKO DIGITAL ED 20mm 1:1.4 PRO

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Nuotykiams pritaikytas mobilumas

  Šis šviesus F1.4 PRO objektyvas puikiai suderina didelę skiriamąją gebą ir galimybę fiksuoti švelniu, plunksniniu „Bokeh“ efektu. Objektyvas itin Kompaktiškas ir lengvas – su šiuo puikiu objektyvu fotografuojant kraštovaizdžius, gamtą ar fiksuojant kelionių kadrus nereikės įdėti daug pastangų. Mėgaukitės patikimu IPX1 sandarumu, kuris leis fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

  Visi M.Zuiko objektyvai yra visiškai suderinami su visais Olympus PEN, OM-D ir kitais Mikro Keturių Trečiųjų fotoaparatais. 

  Profesionalams tinkama kokybė 

  OM Systems M.ZUIKO DIGITAL ED 20mm F1.4 – tai kompaktiškas serijos PRO fiksuoto židinio nuotolio objektyvas, suteikiantis optimalias optines savybes, apsaugotas nuo aplinkos poveikio ir užtikrinantis aukščiausios klasės vaizdo kokybę. Jei pažvelgtumėte į jo vidų, ten rastumėte galingą aukšto lygio ir preciziškai apdorotų lęšių grupę, sukurtą užtikrinti itin raiškiems ir išskirtinio aštrumo vaizdams. 

  Apsauga nuo aplinkos poveikio 

  Absoliučiai užtikrintai fotografuokite bet kokiu oru, net ir neturėdami apsauginių gaubtų. Šis IPX1 kategorijos objektyvas yra apsaugotas nuo vandens purslų, dulkių ir šalčio iki pat –10 °C temperatūros. Visa tai pasiekta dėl modernios hermetiškų sandariklių sistemos, neleidžiančios į vidų prasiskverbti drėgmei, šalčiui ir dulkėms. Susitelkite į fotografavimą užuot nerimavę dėl oro. 

  Kompaktiškas ir lengvas 

  Šis objektyvas – tai kompaktiškiausios pasaulyje fotoaparato sistemos dalis, jis tinka ilgoms fotografavimo valandoms. Sveriantis vos 247 g ir vos 6,2 cm aukščio objektyvas su jumis galės lengvai keliauti bet kur. Jis idealiai tinka fotografuoti gamtai ir kraštovaizdžiams. Juk, kai išsiruošiate į tolimą žygį, tikrai nenorite iš paskos vilkti ir didžiulio objektyvo. 

  Matmenys:

  Filtro diametras 58 mm;
  Ilgis 61,7 mm;
  Diametras 63,4 mm;
  Svoris 247 g

 • Alternatyvios prekės