Prekių katalogas

Išperkamosios nuomos sutartį galite sudaryti tiesiog pas mus FotoHOBIS parduotuvėje – Kareivių g. 19, Vilniuje

 • Siūlome rinktis iš dviejų kompanijų: SB lizingo arba Mokilizingas paslaugos.

  SB lizingas

  Kodėl verta rinktis vartojimo kreditą pas mus?

  • Kreditui reikiamų dokumentų kiekis – minimalus, o sutarties sudarymas užtrunka kelias minutes;
  • Kreditą gausite grynaisiais tiesiog prekybos centre arba jį pervesime į Jūsų sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke;
  • Rinkitės Jums reikalingą sumą – nuo 70 iki 6000 Eur (į sąskaitą) arba nuo 70 iki 1500 Eur (grynaisiais) ir mokėjimo terminą – nuo 3 mėn. iki 5 metų;
  • Jei esate mūsų klientas, kreditą gausite su nuolaida palūkanoms*;
  • Naudositės vienu plačiausių Lietuvoje įmokų surinkimo tinklu;
  • Pasirinksite Jums patogiausią mėnesio dieną kredito įmokoms mokėti ir kas mėnesį mokėsite vienodas sumas;
  *Nuolaida taikoma klientams tinkamai ir laiku vykdžiusiems pagal paskutinę pilnai išmokėtą sutartį savo įsipareigojimus. Sutartį sudarant akcijos sąlygomis, nuolaidos nesumuojamos. 

  Daugiau informacijos - http://www.sblizingas.lt/  Mokilizingas - Pirk išsimokėtinai

  Mes teikiame finansavimo paslaugas Lietuvos žmonių buities patogumui.

  Kodėl Mokilizingas? Nes tai galėjimas, žinojimas ir buvimas OK. Siekiame būti OK su visais – klientais, kolegomis, partneriais, todėl, jei Jums kils klausimų dėl paskolos sąlygų, pirkimo išsimokėtinai, patarsime paprastai, aiškiai ir nuoširdžiai. Mes už patogesnį gyvenimą.

  Paslaugas Jums siūlome kartu su Estijos investicijų banku LHV, Lietuvoje įsikūrusiu dar 2005 metais – tai stiprus užnugaris iš mūsų Šiaurės kaimynų, užtikrinantis inovacijas, pasiteisinusius ir patogius sprendimus. Mūsų akcininkai taip pat yra Lietuvos investicijų grupė, investavusi į elektroninių pinigų įstaigą UAB "ANTIGRAVITY PAYMENT SYSTEMS" (viešai žinomą kaip "Mokipay"), nekilnojamąjį turtą bei atsinaujinančią energetiką.

  Skoliname tik atsakingai – Mokilizingo darbuotojai įvertins Jūsų galimybes ir pasirūpins, kad neprisiimtumėte per didelių finansinių įsipareigojimų.

  Faktai ir skaičiai

  „Mokilizingas“ – tai naujasis UAB „Snoro lizingas“ vardas. Bendrovės akcijas 2013 m. rugpjūčio mėn. 7 d. įsigijo Estijos bankas LHV ir jo partneris RAZFin, Rakauskų šeimos bei Zabolis Partners kontroliuojama investicinė bendrovė.

  Įsteigta 1999 m. įmonė yra pirmoji plataus vartojimo finansavimo paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje.

  Per 14 savo veiklos metų bendrovė įgijo didelį vartotojų pasitikėjimą – virš 2/3 bendrovės klientų paslaugomis naudojasi antrą ir daugiau kartų. Įmonės paslaugomis jau yra pasinaudoję daugiau nei 800 tūkst. Lietuvos gyventojų, o per metus sudaroma virš 100 mln. Lt vertės naujų finansavimo sutarčių.

  Išperkamosios nuomos paslauga galima pasinaudoti daugiau kaip 3000 pardavimo vietų, o išsimokėjimo trukmė gali būti net iki 48 mėnesių. Kasdien šia paslauga pasinaudoja daugiau nei 200 pirkėjų.


  Kviečiame naudotis Mokilizingas e-lizingas paslauga. Lizingo sutarti galėsite sudaryti tiesiai iš namų ar darbo vietos. 


    

  Daugiau infrormacijos - http://wwww.mokilizingas.lt/