Prekių katalogas

Samyang AF 24mm f2.8 FE

 • Samyang AF 24mm f2.8 FE

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Telpa kišenėje ir padeda kurti puikias nuotraukas.

  Objektyvo svoris vos 93g, todėl jis puikiai tinka fotografui norinčiam suderinti tokias įrangos savybes kaip lengvumas, kompaktiškumas ir neprarasti vaidzo kokybės. Naujasis objektyvas užpildo tarpą tarp Samyang 14mm f/2.8 ultra plataus objektyvo ir 35mm f/2.8, tad yra plačiai panaudojamas daugelyje fotografijos žanrų - peizažų, kelioninių, gatvės fotografijos ar net sporto!

  Sukurtas specialiai Sony sisteminiams fotoaparatams ir yra suderinamas su pilno kadro jutikliais (24x36mm). Tačiau gali būti naudojamas ir su A6xxx serijos modeliais kurie turi mažesnius APS-C jutiklius. Objektyvas taip pat pasižymi tyliu ir tiksliu automatiniu fokusavimu, o dėka 24cm minimalaus fokusavimo atstumo, galima priartėti prie fotografuojamo objekto ir aprėpti supančią aplinką tame pačiame kadre.

  Nepaisant savo dydžio ir mažo svorio, objektyvas turi 7 lęšių elementus suskirstytus į 7 grupes. Kad minimaliai sumažintų optines aberacijas ir užtikrintų maksimalų aštrumą iki pat kraštų, konstrukcijoje įtraukti trys asferiniai lęšių elementai. Iš jų du pagamini iš aukštos refrakcijos (angl. high refractive) stiklo. Samyang pažangus daugiasluoksnis padengimas užtikrina, kad nuotraukos bus aukšto kontrasto, o spalvos atkuriamos gerai netgi žemo apšvietimo sąlygomis.