Prekių katalogas

Tamron 20mm f2.8 Di III OSD M1:2 Sony FE

 • Tamron 20mm f2.8 Di III OSD M1:2 Sony FE

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Tyrinėkite pasaulį labai plačiu kampu.

  Puikią vaizdo kokybę nustačius bet kurią diafragmos reikšmę užtikrina specialiai parinkta mažos dispersijos lęšių ir BBAR (angl. Broadband Anti-Reflection) padengimo kombinacija. Šitaip suvaldomos chromatinės aberacijos, išsaugomas spalvų ryškumas, kontrastas net fotografuojant ar filmuojant sudėtingomis apšvietimo sąlygomis.

  Korpusas lengvas, kad būtų patogu naudoti su sisteminiais fotoaparatais. Tačiau itin gerai apsaugotas nuo įvairių, nepalankių oro sąlygų. Dėka sumontuotų papildomų tarpinių, objektyvas nebijo drėgmės, smėlio, dulkių. Priekinis lęšis padengtas fluorino danga, saugančia nuo lietaus lašų džiūvimo ir padedančia lengviau nuvalyti įvairias dėmes. Sklandų, tylų, tikslų aufotokusą garantuoja Tamron OSD (angl. Optimized Silent Drive) varikliukas.

  Sukurtas specialiai Sony sisteminiams fotoaparatams. Suderinamas su pilno kadro jutikliais (24x36mm), ir su A6xxx serijos modeliais kurie turi mažesnius APS-C jutiklius. Veikia tiek su Sony hibridine (apjungiančia kontrastinius ir fazinius fokusavimo taškus) autofokuso sistema, tiek su akių aptikimo autofokuso rėžimu. Idealus gamtos ir miesto peizažų, architektūros, gatvės bei renginių fotografijos žanrams. Dėka 12cm minimalaus fokusavimo atstumo, galima priartėti prie fotografuojamo objekto kaip su makro objektyvu. 
   

 • Alternatyvios prekės