Prekių katalogas

Sony A7C

 • Sony A7C

  189000 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Išreiškite save visapusiškai.

  24.2 megapikselių Exmor R CMOS jutiklis veikia kartu su BIONZ X varikliu, kad atkurtų spalvas plačiame dinaminiame diapazone. Mažas, lengvas ir su pilno kadro jutikliu! Fotografuokite ir gaukite įspūdingus šiam formatui unikalius vaizdus. α7C jutiklis yra daugiau nei 2 k. didesnis už jutiklius, naudojamus APS-C fotoaparatuose su panašaus dydžio korpusais, ir iki 30 k. didesnis nei išmaniųjų telefonų jutikliai, todėl gaunami gilūs ir detalūs vaizdai. Geriau fiksuojamos detalės ir užtikrinamas sklandus veikimas kintant aplinkos apšvietimui.

  Greitas, platus ir stabilus autofokusas, spartus nepertraukiamas fotografavimas ir patogus keičiamo kampo skystųjų kristalų ekranas padeda užfiksuoti vykstančius veiksmus.  α7C optinis 5 ašių vaizdo stabilizatorius kompensuoja 5 kameros drebėjimo tipus, tačiau išsaugo vaizdo kokybę net kai filmuojama be stabilizatoriaus, trikojo ar naktį tiesiog iš rankos.  

  4K raiškos video įrašai.

  Mažas lauko gylis įgalina suliejimo efektus, kurie yra didelis viso kadro fotoaparatų privalumas. Pikselių nuskaitymas be pikselių grupavimo leidžia papildomą pavyzdžių atrinkimą, lygiavertį 6K įrašymui, kad būtų gauti švaresni vaizdai be muaro. S-Log3 fiksuoja platų dinaminį, 14 ekspozicijos žingsnių diapazoną, todėl atskleidžiamos smulkios detalės ir šešėliuose, ir ryškioje šviesoje. HLG (angl. Hybrid Log-Gamma) palengvina tiesioginį HDR atkūrimą ir darbo eigą, o Picture Profile siūlo daugiau vaizdo fiksavimo parinkčių. 

  Išmanusis AI pagrįstas Real-time Tracking ir Real-time Eye AF.

  Patikimas objektų sekimas užtikrina sėkmingus portretus. Kaip ir su ankstesniais modeliais, nukreipkite fotoaparatą į objektą, iki pusės nuspauskite sukonfigūruotą užrakto mygtuką ir įjunkite „Real-time Eye AF“. α7C taip pat turi naują funkciją, leidžiančią paspausti mygtuką AF-ON, kuris įjungia sekimą realiuoju laiku net nenaudojant AF-C režimo. Fokusavimas išlaikomas net tada, kai veidas yra iš dalies uždengtas arba kai žmogus yra su akiniais. 
   

 • Alternatyvios prekės

  189800  - 201900 
  143900  - 169900