Sony A9II

 • Kraunamos nuotraukos
  478600
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Greičiui, patikimumui ir produktyvumui.

  Novatoriškas pilno kadro Exmor RS CMOS jutiklis ir BIONZ X procesorius leidžia nepertraukiamai fotografuoti iki 20 k/s sparta su autofokuso sekimu. Itin spartus veikimas ir talpus buferis leis užfiksuoti lemiamą akimirką. Sekimo ir akių aptikimo autofokuso funkcijos suteikia galimybę greitai, tiksliai ir sumaniai sekti objektą, tam naudojant dirbtiniu intelektu pagrįstus algoritmus ir tikruoju laiku apdorojant didžiulį kiekį duomenų. 

  Pažangi fokusavimo sistema paremta dirbiniu intelektu. Nurodžius objektą, kai užrakto mygtukas yra pusiau nuspaustas, išlaikomas tikslus fokusavimas. DI atpažinimo algoritmas efektyviai apdoroja iš vaizdo jutiklio gautus spalvos, tekstūros, atstumo, veido bei akių duomenis ir užtikrina didelį tikslumą. Padėties pokyčiai yra tiksliai sekami, o tai užtikrina visada gerą kadravimą.

  Sony iš naujo suprojektavo užrakto mechanizmą su amortizuojamais varžtais. Jie sugeria užrakto smūgius, ir panaudojo patobulintą vaizdo stabilizavimo algoritmą, kuris efektyviai sumažina vaizdo liejimąsi. Taip pat buvo sumažintas užrakto garsas. Korpuse imontuota 5 ašių stabilizavimo sistema suteikia 5.5 žingsnio kompensavimą.

 • Alternatyvios prekės

  Sony A7 Mark III
  184900 - 209900
  Sony A6600
  143900 - 179900
  Sony A7S III

  Vaizdo inovatoriams.

  419100
  Sony A9
  329900