Sony FE 24-70mm F4 ZA OSS „Vario-Tessar T*“

 • Kraunamos nuotraukos
  89900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Yra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kompaktiškas priartinimas, visada ryškus visas kadras

  „Vario-Tessar T*“ FE 24–70 mm F4 ZA OSS (SEL2470Z)
  Šis kompaktiškas, daugiafunkcinis 24-70 mm priartinimo objektyvas pripažintą „Carl Zeiss“ raišką ir kontrastą pritaiko įvairioms fotografavimo situacijoms – nuo realaus pasaulio tyrinėjimo iki portretų ir kraštovaizdžių. Su F4 maksimalia, viso priartinimo diapazono diafragma ir integruotu vaizdo stabilizavimu jis puikia veikia ir prieblandoje. 

  Sukurta ZEISS

  1846 m. įsteigta ZEISS AG yra legendinė fotoaparatų optikos gamybos įmonė. Šios įmonės objektyvai vertinami už išskirtinį aiškumą, šviesumą, raišką ir kontrastą. Šiame modelyje naudojama pripažinta ZEISS T*“ danga, kuri slopindama vidinius atspindžius mažina fotografuojant atsirandančius atspindžius bei vaizdo dvejinimą. 

  Subtilus defokusavimas

  Vietoje standartinės daugiakampio formos objektyvo diafragmos šiame objektyve yra 7 plokštelių apskrita diafragma, skirta natūralesniam užapvalintam defokusavimui arba „fono“ efektui. 

  Patobulintos optikos savybės

  Asferiniai objektyvo elementai sumažina iškraipymą, o ED (ypač mažos dispersijos) stiklo elementai suteikia geresnį kontrastą, raišką ir spalvų tikslumą. 

  Greitas ir vikrus fokusavimas

  Vidinio fokusavimo mechanizmas reiškia, kad objektyvo cilindras nejuda, todėl galimas kompaktiškesnis dizainas, greitesnis automatinio fokusavimo atsakas ir sumažintas minimalaus fokusavimo atstumas. 

  Užfiks. sklandžius, nesulietus vaizdus

  Objektyvo optinis „SteadyShot™“ vaizdo stabilizavimas užtikrina aiškias, nesulietas nuotraukas ir vaizdo įrašus, kai fotografuojama laikant rankoje.