Prekių katalogas

Sony FE 24mm f1.4 GM

 • Sony FE 24mm f1.4 GM

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Profesionalus. Patikimas. Įspūdingas.

  Modernios technologijos padidino G Master efektyvumą ir užtikrina pastovią, įspūdingą raišką bei išskirtinį, tolygų sulieto fono, bokeh efektą net maksimaliai atvėrus diafragmą. Naujai sukurtas galingas DDSSM (angl. Direct Drive SSM), optimizuotas šiam objektyvui, maždaug triskarts spartesnis nei ankstesnė versija. Dėl didesnės naujosios sistemos galios, automatinis fokusavimas veikia greičiau, tiksliau ir tyliau. Fotografuojant ir filmuojant pasiekiamas išskirtinis efektyvumas.

  Konstrukcijoje panaudoti du ypatingai asferiški XA optiniai elementai, atitinkantys itin griežtus G Master serijos reikalavimus. Jie slopina strėlinius atspindžius, dažnai pasitaikančius naudojant objektyvus su didele diafragma ir galinčius lemti nenatūralią taškinių šviesos šaltinių sklaidą, ypač išryškėjančią vaizdo kraštuose. Taip pat įmontuoti trys ypač mažos dispersijos stiklo elementai, kurie efektyviai slopina chromatines aberacijas.

  Dėl naujos optinės konstrukcijos, mažesnis bendras objektyvo skersmuo. Tad, objektyvas ne tik kompaktiškas, bet ir lengviausias savo klasėje, todėl jį patogu nešiotis, pasiimti į keliones.  Pritaikomas fokusavimo sulaikymo mygtukas, patogus diafragmos valdymo žiedas, diafragmos spragtelėjimo jungiklis, linijinio atsako MF, dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija ir priekinio elemento fluoro danga užtikrina profesionalų valdymą ir patikimumą.
   

 • Alternatyvios prekės