Prekių katalogas

ZHIYUN Crane 2S

 • Leiskite savo kūrybiškumui atsiskleisti su Zhiyun Crane 2S

  Zhiyun ir vėl primena pasauliui, kodėl yra pirmaujanti stabilizatorių turinio kūrėjams gamintoja –  Zhiyun Crane 2S. Tai lengvas triašis stabilizatorius, galintis atlaikyti didelius svorius ir pripildytas daugeliu kūrybingumui skirtų funkcijų. Beveik prieš tris metus Zhiyun pristatytas Crane 2 lėmė perversmą stabilizatorių pramonėje, suteikęs visiems prieinamą stabilizatorių. Naujajame ir patobulintame Crane 2S rasite keletą naujų išskirtinių funkcijų, kurios praplės jūsų kūrybines galimybes.

  Stabilizatoriui pritaikytas naujas 9-osios kartos algoritmas, kuris pagerina kiekvienos ašies reagavimą išlaikant dinaminę stabilizaciją. Dėl patobulintų ir optimizuotų variklio valdymo algoritmų bei variklio galios Crane 2S dabar lengvai valdo didelius fotoaparatus, tokius kaip BMPCC 6K, Panasonic S1H ar EOS 1DX Mark II“ ir pan. Atnaujintas įmontuotasis fokusavimo valdiklis bei „servo follow focus“ fokusavimo prietaisas pasižymi ypač mažu vėlavimu ir dideliu tikslumu, tad niekada nepraleisite jokių reikšmingų kadrų.

  Išmanios funkcijos

  Didėjant mobiliojo ryšio srautams bei populiarėjant TikTok ir Instagram istorijoms, Crane 2S dabar turi vertikalų greito atjungimo laikiklį ir saugos rankenėlę patogesniam filmavimui vertikaliai. Stabilizatorius turi vaizdo perdavimo siųstuvui primontuoti skirtą angą, o ant stabilizatoriaus esantys trys nauji tvirtinimo taškai leidžia lengviau pritvirtinti monitorius, mikrofonus arba pakeisti trikojį ar bėgius. Siekiant nepraleisti nei vieno svarbaus kadro, Crane 2S pasižymi visiškai nauja „FlexMount“ sistema, kuri palengvina paruošimą ir tuo pat metu užtikrina jūsų kameros saugumą dvigubu mechanizmu. Jūs netgi galite reguliuoti užrakto suveržimą pagal poreikį.

  Su naujuoju 0.96" OLED ekranu matysite daugiau, todėl per visą meniu galėsite pereiti per kelias sekundes ir greitai perjungti režimus. Visai kaip ankstesni LAB ir Weebill modeliai, Crane 2S turi tokius pačius kūrybinius režimus (Pan Following, Locking, Following, Full-Range POV, Vortex, Go mode) užtikrinančius visišką kūrybiškumą. Stabilizatorius taip pat turi tokias kinematografines funkcijas, kaip “Panorama”, “Timelapse”, “Motionlapse” ir “Long Exposure Timelapse”.

 • Alternatyvios prekės

  ZHIYUN Weebill S

  Tobulesnis 300%

  42500