Prekių katalogas

Zhiyun Weebill S PRO PACKAGE

 • Zhiyun Weebill S PRO PACKAGE

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
 • Tobulesnis 300%.

  Weebill S pasižymi aptakiu, kompaktišku, bei ergonomiškai patogesniu moduliniu dizainu. Trikojį stovelį galima naudoti kaip rankeną stabilizatoriaus laikymui vertikaliai ar horizontaliai. Šiame modelyje įmontuoti nauji, patobulinti stabilizavimo varikliai, kurių sukimo momentas efektyvesnis 300%. Naujasis algoritmas padeda automaiškai apskaičiuoti uždėtos technikos svorį ir jį paskirstyti stabilizatoriaus varikliams, kad energijos sunaudojimas būtų kuo taupesnis. Todėl įrenginys puikiai veikia su tokiais sisteminių ar veidrodinių fotoaparatų deriniais, kaip Sony A7 III + FE 24-70mm f2.8 arba Canon 5D IV + EF 24-70mm f2.8.

  Į stabilizatorių dedamos dvi ZHIYUN 18650 baterijos, kurios suteiks iki 14 valandų nepertraukiamo darbo. Taip pat galima tiesiogiai įkrauti fotoaparatą iš stabilizatoriaus, prietaisus sujungus USB laidu. Weebil S turi naują 2in1 greito atleidimo plokštelę, suderinamą su Arca Swiss ir Manfrotto tvirtinimais. Perkeliant fotoaparatą ant trikojo, nebereikia papildomų adapterių, plokštelių ar papildomo stabilizatoriaus perkalibravimo.

  ViaTouch 2.0 ir SmartFollow 2.0.

  Kaip ir ankstesnės versijos, Weebill S gali būti sujungiamas ir valdomas naudojant išmanujį prietaisą - telefoną ar planšetę. Per programėlę ZY PLAY prieinami jau pažįstami Panorama, Timelapse, Motionlapse ir Long Exposure Timelapse rėžimai. Judesio sensorių (angl. motion sensor) pagalba, stabilizatorius reaguoja į išmaniojo judesius ir tuo pat metu juda kartu.

  Su įdiegta nauja ViaTouch 2.0 versija, stabilizatoriaus reagavimas pagerėjo 50%. Programinė versija leidžia valdyti suderinamų fotoaparatų pagirindinius nustatymus - užrakto greitį, ISO, diafragmą ir kt. Telefono ar planšetės ekranas kartu veiks ir/arba kaip nuotolinis ekranas monitoringui ar valdymo pultas nustatymų koregavimui.

  Vaizdo perdavimo modulis, esantis komplekte, gali perduoti tiesioginį vaizdą 1080p 30k/s sparta iki 100m atstumu. Vienu metu modulis gali būti sujungtas su 3 skirtingais įrenginiais - išmanias telefonais, planšetėmis ar profesionaliais monitoriais, kurie turi derančius signao priėmėjus.

 • Alternatyvios prekės

  42900 
  ZHIYUN Weebill S

  Tobulesnis 300%

  42500