Prekių katalogas

Manfrotto Street Slim Kuprinė

 • Manfrotto Street Slim Kuprinė

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Spalva
  Žalia
 • Kasdieniam nešiojimui

  "Manfrotto Street camera Slim" kuprinė buvo perkurta taip, kad būtų 100 % konvertuojamas sprendimas, kurį galima akimirksniu pakeisti iš visiškai fotografijos įrangai skirtos konfigūracijos į gyvenimo būdo krepšį.

  Jos šiuolaikiškas miesto dizainas puikiai dera su dinamiškos kasdienybės reikalavimais.
  Kuprinė "Street Slim Backpack", skirta vidutinio dydžio DSLR ir pilno kadro veidrodiniams fotoaparatams kartu su nešiojamuoju kompiuteriu, yra puikus būdas saugoti savo įrangą keliaujant.
  Šioje lengvai naudojamoje kuprinėje yra didelė užtrauktuku užsegama viršutinė anga greitam priėjimui ir tvirtas, paminkštintas išimamas fotoaparato skyrius. Jis pakankamai erdvus, kad jame tilptų pritvirtintas priartinantis objektyvas ir 2 kiti objektyvai. Jei reikia, "Street Slim" taip pat gali būti pritaikytas DJI Mavic Pro dronui laikyti. 

  Paminkštintame išimamame fotoaparato skyriuje yra visiškai nauja "Manfrotto M-Guard™" apsaugos sistema. Pagaminta iš specialių didelio tankio EVA putų, ji užtikrina išskirtinį smūgių slopinimą ir itin ploną profilį. Pritaikomi sulankstymo modeliai leidžia maksimaliai universaliai apsaugoti fotoaparato įrangą, kartu maksimaliai išnaudojant erdvę. Yra speciali išimama paminkštinta nešiojamojo kompiuterio dėtuvė, kurioje telpa iki 14 colių nešiojamasis kompiuteris, į kurią galima patekti per viršų ir naudoti atskirai.
  Prieiga prie fotoaparato skyriaus keičiama iš priekinės į galinę dalį dėl unikalios konstrukcijos, leidžiančios pasirinkti jums patogesnę prieigą: lengvai nuimkite fotoaparato skyrių ir nešiojamojo kompiuterio įmautę ir akimirksniu pereikite nuo galinio prie priekinio atidarymo, kartu pakeisdami ir nešiojamojo kompiuterio įmautės padėtį.

  Kad daiktai būtų apsaugoti nuo drėgmės ir lietaus, "Manfrotto Slim" kuprinė pagaminta iš vandenį atstumiančios medžiagos.
  Kad joje būtų daugiau vietos ir patogumo, ji taip pat suderinama su išmaniojo telefono dėklu "Street Crossbody" (parduodamas atskirai). 

 • Alternatyvios prekės

  10800 
  11800  Sutaupykite 1000 
  Lowepro ProTactic 350 AW II

  Vidutinio dydžio, universali kuprinė. 

  17900