Prekių katalogas

Olympus OM 5

 • Olympus OM 5

  129900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Tell your story

  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  4:3 (17.3 x 13.0 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  20 Milijonų vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Papasakokite savo istoriją 

  Kiekviena kelionė – tai istorija, laukianti papasakojimo. Tai tūkstantis mažų akimirkų, slypinčių tarp kelionės pradžios ir pabaigos. Šis fotoaparatas skirtas jums ir šiam tūkstančiui jūsų akimirkų. Papasakokite savo istoriją su naujuoju OM SYSTEM OM‑5. Jis sukurtas taip, būtų jums naudingas, tačiau ir nepastebimas. Įsimeskite jį į mėgstamiausią krepšį arba pasikabinkite ant peties, kad būtumėte visada pasiruošę įkvėpimo akimirkoms. — Jis bus paruoštas jūsų pasakojimui, tačiau jūsų neapsunkins. OM‑5 turi geriausią šios klasės, IP53 kategorijos apsaugą nuo dulkių, vandens purslų ir šalčių, kad jūsų pasakojimas niekad nesustotų. Šis fotoaparatas tars tarsi mėgstamais žygio batais, su kuriais galite eiti ir eiti. Pažvelkite iš arčiau, pamatykite plačiau. Leiskite kompiuterinės fotografijos funkcijoms, tokioms kaip tiesioginio neutralaus pilkojo filtro režimas, parodyti jums naujų dalykų, išvysti aplinką naujoje šviesoje. Naujasis OM‑5, paruoštas jūsų nuotykiams. 

  Mažiau svorio = daugiau pramogų.

  „OM-5“ sukurtas taip, kad visada būtų su jumis, tačiau nekliudytų mėgautis įspūdžiais. Jis toks kompaktiškas, kad lengvai tilps į bet kurį jūsų mėgstamą krepšį. Arba, jei norite, galite jį nepastebimai pasikabinti ant peties, kad įkvėpimo momentams būtumėte pasiruošę visada. Jis bus paruoštas jūsų istorijai, bet netaps varginančia apkrova. 

  Sandarus korpusas, paruoštas visiems netikėtumams.

  Geriausios istorijos prasideda nuo netikėtų nesėkmių. Kad ir kas nutiktų, būkite pasiruošę tai priimti: „OM-5“ konstrukcija, kuriai tarp šios kategorijos gaminių lygių nėra, turi IP53 klasės apsaugą nuo dulkių, vandens purslų ir šalčio. Kaip ir jūsų mėgstama batų pora, kuri eina ir eina, šis fotoaparatas taps jūsų istorijos, kuri nenutrūksta, dalimi. 

  Užtikrinta laikysena su 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema.

  „OM-5“ gali stabilizuoti vaizdą net ir nestabiliausioje aplinkoje – išgaunama iki 6,5 žingsnių kompensacija (arba iki 7,5 žingsnių, jeigu naudojami atitinkami „Sync-IS“ objektyvai). Todėl fotografavimas fotoaparatą laikant rankomis, net ir kai vaizdas itin priartintas, taps daug paprastesnis. 

  Pamirškite filtrus — pasinerkite į kūrybą su „LiveND“.

  Atskleiskite visą judančių objektų potencialą pakeisdami tai, kaip matote judesį – su „LiveND“. Turėdami iki keturių efekto žingsnių (ND16) galite transformuoti tai, kas iki tol atrodė kasdieniška, į stebuklingas akimirkas – net su plačiausių kampų objektyvais. 

  Pašalinkite dulkes nuo jutiklio naudodami „Supersonic Wave Filter“.

  Kai leidžiatės į nuotykius, objektyvus turbūt norėsite keisti nesijaudindami. „OM-5“ turi „Supersonic Wave Filter“ (SSWF), kuris sukelia daugiau nei 30 000 virpesių per sekundę, kad dulkes nuo vaizdo jutiklio pašalintų iškart. 

  Reikiamą akimirką užfiksuokite visada. 121 taškų PDAF automatinis fokusavimas.

  Susitelkite į akimirką, o ne į fokusavimą. „OM-5“ turi 121 taško kryžminio tipo fazės aptikimo AF jutiklį, integruotą luste, kuris užtikrina patikimą fokusavimą bet kurioje situacijoje, bet kokioje scenoje. Lengvai užfiksuokite laukinės gamtos didybę, užtikrintai naudokite šviesius objektyvus, žinodami, kad jūsų pasakojimas visada bus ryškiai sufokusuotas. 

  Sufokusuokite tai, kas svarbu. Pagerintas veido ir akių AF.

  Kai fotografuojate žmones, kurie jums rūpi, svarbiausia yra šypsenos ir paprastumas. Pagerintas veido ir akių automatinis fokusavimas padeda lengvai fotografuoti ir pavienius žmones, ir grupes. Paliesdami ekraną arba paspausdami mygtuką galite pasirinkti, kieno pasakojimą norite perduoti. 

 • Alternatyvios prekės

  97800  - 135900 
  Fujifilm X-T30 II

  Mažasis GALIŪNAS

  81000  - 118800