Prekių katalogas

Samyang AF 18mm f2.8 FE

 • Samyang AF 18mm f2.8 FE

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Kompaktiškas plačiakampis.

  Su 100 laipsnių matymo kampu (ant pilno kadro), objektyvas yra puikiai tinka fotografuoti kraštovaizdžio peizažus, architektūrą, miesto panoramas arba tiesiog sporto akimirkas. Sverdamas vos 145 gramus, Samyang AF 18mm f2.8 FE yra vienas lengviausių šio židinio nuotolio objektyvų klasėje. Tai puikus objektyvas fotografui kuris nori keliauti su kaip galima lengvesne įranga, bet neaukoti kokybės.

  Linijinis STM variklis valdo autofokusą greitai ir tyliai. Optinis dizainas susideda iš 9 elementų 8 grupėse. Tarp jų yra 3 asferiniai elementai, kad užtikrinti kuo mažesnius iškraipymus ir vaizdo aštrumą nuo krašto iki krašo. Du elementai yra iš HR, o dar trys - iš ED stiklo, skirti susitvarkyti su chromatinėmis aberacijomis. UMC padengimas yra naudojamas siekiant išvengti nepageidaujamų atspindžių ir kad vaizdo kokybė būtų nepriekaištinga prie bet kokio apšvietimo. 

  Sukurtas specialiai Sony sisteminiams fotoaparatams ir yra suderinamas su pilno kadro jutikliais (24x36mm). Tačiau gali būti naudojamas ir su A6xxx serijos modeliais kurie turi mažesnius APS-C jutiklius. Objektyvas taip pat pasižymi tyliu ir tiksliu automatiniu fokusavimu, o dėka 25cm minimalaus fokusavimo atstumo, galima priartėti prie fotografuojamo objekto ir aprėpti supančią aplinką tame pačiame kadre.