Prekių katalogas

Sony A7R III

 • Sony A7R III

  229900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

   

  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3.2" (8cm)
  Sensoriaus dydis
  Full Frame (36 x 24 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  42 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Trečiosios kartos, R serijos siteminis fotoaparatas Sony α7R III A pasižymi 42.4 mln. taškų jutikliu su foniniu apšvietimu ir betarpe jutiklio objektyvų konstrukcija, kurios dėka jutiklis yra neįtikėtinai jautrus. Sony α7R III taip pat išskiria dinaminiu diapazonu, nuo atspindžių apsaugančia (AR) jutiklio sandarinimo stiklo danga ir kitomis naujovėmis, kurios leidžia atskleisti visą jutiklio galią ir tikroviškai perteikti vaizdus.

  Naujas vaizdo procesorius BIONZ X™ dabar yra maždaug 1.8 karto spartesnis. Patobulintas vaizdo apdorojimas užtikrina mažesnį triukšmą ir platesnį dinaminį diapazoną, esant platesniam jautrumo diapazonui iki ISO 32 000 (standartinis ISO, išplečiamas iki ISO 50–102 400 fotografuojant). Taip pat labai pagerintas odos spalvos atkūrimas, ši funkcija labai praverčia fotografuojant portretus. α7R III taip pat palaiko 14 bitų RAW išvestį, net fotografuojant elektroniu užraktu arba serijomis.

  Pagerinta vaizdo apdorojimo sistema ir α9 fotoaparato AF algoritmai, optimaliai pritaikyti α7R III, pagerina autofokusavimo greitį, tikslumą ir objekto sekimo efektyvumą. 399 fazės aptikimo AF taškai ir 425 kontrasto aptikimo AF taškai užtikrina plačią kadro aprėptį. Dėl iki apytiksliai dvigubai didesnio AF greičio ir du kartus tikslesnio AF sekimo galima užfiksuoti ir išlaikyti fokusuotus vikrius ir nenuspėjamai judančius laukinius gyvūnus ar sportininkus.

  Akių aptikimo AF lengvai užfiksuoja judančio objekto portretą, naudojant AF-C režimą net fotografuojant serijomis ir net jei objektas žiūri žemyn ir yra toli nuo fotoaparato arba yra apšviestas iš nugaros ir jo veidas iš dalies yra tamsoje. Naudojant naują užrakto bloką ir vaizdo apdorojimo sistemos patobulinimus, α7R III gali nepertraukiamai fotografuoti iki 10 k/s sparta naudojant AF / AE sekimą (iki 8 k/s su minimalia ekrano delsa tiesioginės peržiūros nuolatinio fotografavimo režimu), kad būtų galima lengvai ir stabiliai fotografuoti net itin aktyvius objektus

  Sony α7R III turi „Pixel Shift Multi Shooting“ funkciją, kurios pagalba fotoaparatas užfiksuoja keturis kadrus su vieno pikselio poslinkiu ir juos sujungia į vieną itin aukštos, maždaug 169.6 mln. taškų raiškos nuotrauką. 

 • Alternatyvios prekės

  329900 
  Sony A1

  The One.

  629900 
  189800  - 201900