Prekių katalogas

Sony A1

 • Sony A1

  629900 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  The One.

  Gamintojas
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Sensoriaus dydis
  Full Frame (36 x 24 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  50.1 Mln. vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Neregėtas greitis ir raiška naujoms kūrybinėms galimybėms.

  Fotoaparatas pasižymi ypatingu didelės raiškos ir žaibiško greičio deriniu. Greitas nuskaitymas iš 50.1 mln. vaizdo taškų turinčio jutiklio nuolatiniam fotografavimui iki 30k/s su AF ir AE sekimu naudojant elektroninį užraktą. Puikiai tinka sportui ar situacijoms, kai svarbiausias veiksmas trunka vos akimirksnį. Tylus elektroninis užraktas suteikia daugiau galimybių fotografuoti sporto scenas ir objektus, kai triukšmas netoleruojamas. Veikimas be vibracijos prisideda prie aukštos vaizdo kokybės.

  Real-time Eye autofokusas.

  Aukšto lygio objektų atpažinimo technologija dabar leidžia Sony Real-Time Eye AF autofokuso funkcijai sekti ir tiksliai fokusuoti paukščių akis, net šiam staiga pakilus skristi ar pasikeistus kadravimui. Ši novatoriška funkcija lengvai įveikia daugelį paukščių fotografijos iššūkių. Derinant moderniausias DI technologijas ir išplėtotus Fast Hybrid AF algoritmus, A1 modelis seka ir fokusuoja žmogaus akis maždaug 30% tiksliau nei A9 II. Taip pat įdiegta Real-time Tracking funkcija. Pasirinkus objektą ir nepilnai nuspaudus užraktą, fotoaparatas seks bei automatiškai fokusuos.
  A1 pasižymi židinio plokštumos fazės aptikimo autofokusu, kuris yra jautrus, greitas ir tikslus. 50.1 mln. vaizdo taškų jutiklis ir BIONZ XR procesorius pateikia 759 pasirenkamus fazės aptikimo taškus, apimančius ~92 % vaizdo. 

  Naujosios kartos 8K, 30k/s raiška.

  Keturis kartus už 4K didesnė raiška su Real time Tracking ir Real-Time Eye AF funkcijomis. 8K filmuota medžiaga taip pat labai tinka lanksčiam 4K montažui. A1 palaiko vidinį 4K filmų įrašymą iki 120 k/s sparta ir leidžia sklandžią, išraiškingą, iki 5 kartų sulėtintą peržiūrą. 10 bitų 4:2:2 Chroma subsampling kodavimo technologiją galima naudoti su Long-GOP arba Intra (All-I) vaizdų glaudinimu, siekiant išskirtinės vaizdo kokybės.
  A1 turi tokią pačią S-Cinetone spalvų matricą, kaip VENICE, FX6 ir kitos Cinema Line kino kameros, kuri naudojama gražioms spalvoms ir odos atspalviams kurti. Reaguojant į didėjantį išraiškingesnio gylio poreikį, su S-Cinetone galima išgauti natūralius vidutinius atspalvius, būtinus sveikai atrodančiai odos spalvai, taip pat minkštas spalvos ir nuostabius akcentus. 
   

 • Alternatyvios prekės

  329900 
  189800  - 201900 
  189000  - 219900