Prekių katalogas

Sony FE 16-35mm f2.8 GM

 • Sony FE 16-35mm f2.8 GM

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Plačiakampiai objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Patirkite pasaulį plačiu kampu.

  G Master charakteristikos naudojant plačiakampį, šviesų f2.8 su 16-35mm artinimo diapazonu, leidžia fiksuoti objektus naujais kūrybiškais būdais. Kad ir kokį fokusavimo atstumą naudojate, šis objektyvas užtikrins puikią raišką nuo kadro krašto iki krašto. Pireikus – ir stulbinamą sulieto fono, bokeh efektą. Dėl lengvos konstrukcijos, objektyvas puikiai tiks aktyviam fotografavimui tiek gatvėje, tiek kelionėse.

  Objektyvo konstrukcijoje panaudoti du Sony XA asferiniai elementai su 0.01 mikrono paviršiaus tikslumu. Preciziškai pagaminti elementai itin veiksmingai panaikina vizualiai nepatrauklius ratilus, todėl nesufokusuotose srityse pasiekiamas tolygus, akiai malonus sulieto fono, bokeh efektas.

  Greitas, tikslus autofokusas užtikrinamas dviem DDSSM (angl. Direct Drive SSM) sistemomis su originaliomis Sony pjezoelektrinėmis pavaromis, kurios tiesiogiai stumia dvi židinio grupes slankiojo fokusavimo padėtimi. Labai tiksliai išdėstytos židinio grupės, kad būtų pasiekiamas didžiausias fokusavimo tikslumas. Be to, DDSSM veikia tyliai, todėl puikiai tinka ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti.

  Objektyvas itin patikimas vyraujant ekstremalioms sąlygoms. Visa šio objektyvo konstrukcija apsaugota nuo dulkių ir drėgmės. Taigi dėl papildomos apsaugos ir patikimo veikimo galėsite fotografuoti ar filmuoti ir sudėtingiausiomis lauko sąlygomis. Drąsiai fotografuokite silpno lietaus dulknoje ar vėjuotu oru.