Prekių katalogas

Fujifilm X-H2S Body

 • Fujifilm X-H2S Body

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Nepraleisk lemtingos akimirkos 

  Gamintojas
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Fotoaparatas Fujifilm X-H2S 

  Puikiai suprojektuotame korpuse sumontuotas nuostabus 5-osios kartos X-Trans CMOS 5 HS jutiklis ir X-Processor 5, leidžia fotografam ir filmų kūrėjam fiksuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus dideliais greičiais. 


  Greitas serijinis fotografavimas

  30 kadrų per sekundę greičiu, su kuriuo galima padaryti daugiau kaip 1000 kadrų.
  Padidinta atminties talpa gerokai praplečia fotoaparato galimybes įrašyti nepertraukiamus kadrus serijos režimu be sustojimo. 

  Sensorius

  26,1 megapikselio "stacked" jutiklis

  Visiškai naujame 26,1 megapikselio vaizdo jutiklyje sujungta  esama galinio šoninio apšvietimo technologija su sudėtine, sluoksniuota struktūra, kuri keturis kartus padidina nuskaitymo greitį, kad būtų galima sparčiau apdoroti vaizdą. 

  Autofocus'as

  Patobulintas automatinis fokusavimas, užtikrinantis geresnį objekto sekimą beveik bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. AF prognozavimo algoritmas kartu su "X-Trans CMOS 5 HS" ir "X-Processor 5" pagerina objekto sekimą ir judančių objektų automatinio fokusavimo tikslumą, ypač zoninio AF ir mažo kontrasto sąlygomis. 

  Naujas "F-Log2"

  X-H2S palaiko ne tik F-Log, bet ir F-Log2, kuris įrašo išplėstą dinaminį diapazoną, viršijantį 14 laipsnių*.Šis diapazonas yra platesnis nei dabartinis F-Log ir išplečia postprodukcijos galimybes. 

  Iki septynių žingsnių vaizdo stabilizavimas korpuse (IBIS)

  Visiškai nauja 5 ašių korpuso vaizdo stabilizavimo sistema užtikrinanti iki septynių žingsnių kompensavimą. Ši galinga funkcija suteikia naudotojams laisvę fotografuoti iš rankų tokiomis sąlygomis, kuriomis anksčiau reikėdavo atramos, pavyzdžiui, sportuojant ar esant prastam apšvietimui. 

 • Alternatyvios prekės

  399800 
  255500 
  Olympus OM-1 Fotoaparatas

  Naujoji OM-1 sistema

  219900  - 279900