Prekių katalogas

DJI RONIN-SC Pro Combo 3-jų ašių stabilizatorius

 • DJI RONIN-SC Pro Combo 3-jų ašių stabilizatorius

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Skirtas sisteminiams fotoaparatams.

  Gamintojas
  DJI
 • Skirtas sisteminiams fotoaparatams. 

  Stabilizatorius skirtas naudoti su sisteminiais fotoaparatais ir objektyvais, kurių bendrasis svoris ≤ 2.0kg. Sukurtas bei kruopščiai patikrintas, kad atitiktų griežtus megėjų ir prfesionalų filmuotojų keliamus reikalavimus. Stabilizatoriaus lengvas, kompaktiškas. korpusas pagamintas iš magnio, aliuminio bei sustiprinto kompozito medžiagų, užtikrinančių stabilizatoriaus tvirtumą ir patikimumą. O svoris siekia tik 1.1kg, todėl įrenginį pasiimti galima visur ir pačiomis įvairiausiomis sąlygomis. Pilnai užkrautos baterijos pakanka iki 11 val.

  Naujas dizainas ir funkcijos.

  Net dinamiškose, veiksmo kupinose scenose Ronin-SC užtikrina tobulai stabilius, kinematografiškus kadrus. Veikdamas Sport rėžimu, stabilizatorius sustiprina kiekvienos ašies varikliukų jautrumą. Šitaip pagerinamas įrenginio efektyvumas atliekant greito objekto sekimo, netikėto sujudino ar staigaus krypties pakeitimo judesius. Horizontali ašis - Pan, nebeturi apribojimo, sukasi 360°. Valdymo mygtuka ir svirtelės išdėstyti taip, jog būtų lengvai pasiekiami. Užtikrintas patogumas ir galimybė sureaguoti į situaciją greičiau nei naudojantis ankstesniais modeliais. Rankena dengta specialia, slydimui atsparia medžiaga.

  Stabilizatorius gali būti susietas belaidžiu ryšiu ir valdomas per išmanųjį telefoną. Ronin-SC programėlė suderinama su Android ir iOS operacines sistemas naudojančiais įrenginiais. Telefonas leidžia išnaudoti Panorama, Timelapse, Motion-lapse, Active Tracking funkcijas. Su Force Mobile funkcija galima valdyti stabilizatorių, atliekant judesius telefonu.

   

 • Alternatyvios prekės