Prekių katalogas

Zhiyun Weebill 3 Combo

 • Zhiyun Weebill 3 Combo

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Stabilizatorius Zhiyun Weebill 3 

  Naujasis "Weebill 3" turi visiškai naują SLING 2.0 dizainą, kuris užtikrina geresnę ergonomiką, įmontuotą mikrofoną, apšvietimo "fill" lemputę ir galingą įmontuotą akumuliatorių, kuriuo galima naudotis visą dieną. 

  Naujoji SLING 2.0 sistema apima tris svarbius ergonominius patobulinimus: pertvarkytą L formos rankeną, kuri yra stabilesnė ir leidžia stabiliztoriui stovėti savarankiškai, naują riešo atramą ir pakeistą, išskleidžiamą apatinė rankeną, kuri suteikia daugiau kaip 40 % didesnę atramą riešui, perkeldama svorį ant rankos. Papildoma atrama mažina nuovargį, todėl galima patogiai naudotis ilgiau. Stabilizatorius Weebill 3 užtikrina geresnį stabilumą ir apsaugo nuo drebėjimo.

  Rankenoje yra nykščio mygtukai, mini valdymo sviterelė, skirta judėjimui, taip pat ratukas, kuriuos galima pritaikyti pagal pageidaujamus Filmavimo režimus.

  "Weebill 3" turi integruotą mikrofoną ir 1000 liumenų "Fill" lemputę, kad būtų galima greitai ir efektyviai filmuoti prieblandoje. Šie patogūs, didelio našumo papildomi priedai padeda filmų kūrėjams išvengti papildomų laidų ir papildomų priedų svorio.

  Įmontuotas mikrofonas užtikrina į priekį nukreiptą kardioidinį įrašymą su triukšmo slopinimo funkcija, o ryški "fill" šviesa keičia 2600-5400K spalvų temperatūrą, kad atitiktų kiekvienos scenos reikalavimus.

  Palyginti su ankstesne versija, WEEBILL 3 dabar turi galingą 7800 mAh vidinį akumuliatorių, kuris dabar užtikrina iki 21 valandos naudojimą. Stabilizatorius turi PD greitojo įkrovimo funkcija, kuri nuo 0 iki 100 % įkrauna stabilizatoriu per 2 val.

  Komplektacija: 

  WEEBILL 3 Gimbal;
  CR120 trikojis;
  Greitojo atleidimo plokštelė (dvisluoksnis greitasis atleidimas);
  Objektyvo laikiklis;
  "Fill" šviesos filtras;
  USB įkrovimo laidas;
  Garso kabelis 2,5 mm male ir 3,5 mm ilgio;
  Garso kabelis 2,5 mm į 2,5 mm;
  "Sony" valdymo kabelis LN-UCUS-A03;
  "Canon" valdymo kabelis LN-MBUC-A02;
  "Canon" valdymo kabelis LN-NBUC-A01;
  "Panasonic" valdymo kabelis LN-UCUC-A02;
  Krepšys;
  Riešo atrama;
  Išplečiama rankena.


   

 • Alternatyvios prekės

  DJI RONIN-SC Pro Combo 3-jų ašių stabilizatorius

  Skirtas sisteminiams fotoaparatams.

  45900 
  ZHIYUN Weebill S

  Tobulesnis 300%

  42500