Prekių katalogas

Manfrotto Befree Advanced Carbon

 • Manfrotto Befree Advanced Carbon

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Dėklas
  Yra
  Sekcijų skaičius
  4
  Maksimalus aukštis
  150cm
  Darbinis aukštis
  127cm
  Minimalus aukštis
  41cm
  Sulankstyto aukštis
  41cm
  Svoris
  1.25kg
  Maksimali apkrova
  8.00kg
 • Kelioninis trikojis.

  Anglies pluošto kojos užtikrina geriausią klasėje našumą, stabilumą ir standumą. Trikojis sveria 1.25kg - keliauti kilometrus, kad užfiksuotumėte ryškiausius, unikalius vaizdus, bus grynas malonumas. Stovas pasižymi naujais užraktais - BeFree Advanced M-Lock

  Trikoijis turi naujas ergonomiškas, sumaniai išdėstytas kojų kampo svirtis, leidžiančias tiek dešiniarankius, tiek kairiarankius fotografus intuityviai keisti fotografavimo perspektyvas. Stovai turi naują galingą, centrinį mazgą, skirtą maksimaliam stabilumui bet kokioje vietovėje, bet tuo pačiu metu pakankamai kompaktišką, kad galėtų puikiai tilpti į bet kurį krepšį. Mazgas praturtintas Easy Link jungtimi, puikiai tinkančia tvirtinti priedus, kurie daro kadrus unikalius ir nepamirštamus, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

  Nauja rutulinė aliuminio galva Manfrotto 494 - tai nedidelė, bet galinga ir intuityvi galvutė, kuri leidžia jums greitai ir tiksliai valdyti fotoaparatą kelionėje. Ji turi įrengtas tris nepriklausomas valdymo svirtis: pagrindinė rankenėlė sferiniam valdymui, atskira rankenėlė panoraminiam valdymui, puikiai tinka svaiginančioms kraštovaizdžio nuotraukoms, ir nauja integruota trinties valdymo rankenėlė, kuri veikia rutulio įtampą ir leidžia subalansuoti įrangą. Be to, galva turi naują, unikalaus dizaino plokštelę 200PL-PRO, suderinamą su labiausiai paplitusiomis galvų jungtimis: Manfrotto RC2 ir Arca-Swiss. Bet kuris fotografas dabar gali sklandžiai pakeisti galvą, nesijaudindamas dėl plokštelės. 
   

 • Alternatyvios prekės

  16900 
  20000  Sutaupykite 3100