Prekių katalogas

Manfrotto MT190GOA4TB

 • Manfrotto MT190GOA4TB

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Dėklas
  Nėra
  Sekcijų skaičius
  4 / 26, 22.5, 19, 15.5 mm
  Maksimalus aukštis
  146.0 cm
  Darbinis aukštis
  122.0 cm
  Minimalus aukštis
  7.0 cm
  Sulankstyto aukštis
  45.0 cm
  Svoris
  1.67 kg
  Maksimali apkrova
  7 kg
 • Manfrotto 190GOA4TB - kompaktiškiausias 190 serijos, keturių dalių aliuminio trikojis stovas. Jis 4 cm trumpesnis suskleidus ir 20% lengvesnis už 190XPRO4 modelį. Tai pasiekiama naujų, itin greitų ir ergonomiškų sukamųjų kojų užraktų dėka, leidžiančių viena ranka visiškai išskleisti stovo koją ir suskleisti ją itin greitai.

  190GO panaudota žymioji Manfrotto, centrinės kolonos pavertimo 90° kampu konstrukcija. Tol, kol kolonos pavertimas neatliekamas, mechanizmas yra paslėptas trikojo viršutiniame centrinio tvirtinimo mazgo viduje. Tai mažina galvos ir fotoaparato atstumą iki centrinio mazgo, todėl trikojis tampa stabilus, tvirtas, o vaizdo ryškumas pagerėja. Naudojant keturis nepriklausomus kojų atlenkimo kampus ir naująją 90° koloną, 190GO suteikia fotografams neįtikėtiną lankstumą derinant fotoaparato padėtį ir neįtikėtiną stabilumą.

  Trikojis turi būti universalus ir turėti galimybę pritaikyti papildomus aksesuarus. Mėgėjams, pasiekusiems kitą fotografavimo įgūdžių lygį, trikojo nepakanka: galite išplėsti savo įrangą daugybe naudingų priedų. Naujos «Easy Link» jungties dėka, 190 modelis leidžia jums sukurti nešiojamą fotografijos studiją, tiesiogiai tvirtinant prie stovo priedus, tokius kaip LED šviestuvai, lanksčios alkūnės ir kt.

  Naujas, patentuotas besisukantis burbulinis gulsčiukas greitai nustatomas ir leidžia jums tiksliau pastatyti stovą. Nepriklausomai nuo galvos ir trikojo pozicijos, gulsčiukas lengvai matomas. Lengvai valdomi naujieji kojų pasvyrimo fiksatoriai, pagaminti remiantis inovatyviais ergonomikos standartais ir užkerta pirštų ir nagų susižalojimo galimybę. 

 • Alternatyvios prekės