Prekių katalogas

SmallRig. Galingi filmavimo priedai

2020-01-13

SmallRig. Galingi filmavimo priedai 

SmallRig prekinis ženklas sukurtas 2009m. Jis susideda iš dviejų angliškų žodžių: small (liet. mažas) ir rig (liet. padidinti buriavimo greitį; įtaisas). Pats gamintojas savo pavadinimo reikšmę verčia kaip "assisting videographic lovers in a powerful way, t.y. galinga pagalba videografams.

2012m., išleisti pirmieji unikalaus dizaino, universalūs, įvairių jungčių adapteriai bei laikikliai. 2014m. Facebook platformoje suformavę vartotojų bendruomenę, SmallRig sėmėsi įkvėpimo iš kino ir foto kūrėjų atsiliepimų bei patirčių naujiems produktams. Ko pasekoje buvo pristatytas pirmasis kameros rėmas Sony A6000 fotoaparatui. Nuo tada, kompanija užsitikrino klientų pasitikėjimą kokybiška, patikima, inovatyvia įranga.

Savo techniniais sprendimais SmallRig padeda kino profesionalams ir mėgėjams išsilaisvinti nuo sunkiai pritaikomų bei transportuojamų, nepaslankių tvirtinimų sistemų. SmallRig vadovaujasi DIY (angl. do it yourself) - pasidaryk pats - principu. Jie įsitikinę, jog kiekvienas videografas pats turi būti ir yra dizaineris, geriausiai žinantis kaip turi būti sukomplektuoti jo individualius poreikius atitinkantys kameros priedai.

Šiai dienai, SmallRig gamina per 300 skirtingų priedų, adapterių, laikiklių, rėmų, skirtų PRO lygio kino kameroms, pvz., RED, Canon C100 / 300, Sony FS7, BlackMagic URSA, sisteminiams ir veidrodiniams Sony, Nikon, Fujifilm, Canon, Panasonic fotoaparatams, DJI veiksmo kameroms. Taip pat vaizdo stebėjimo monitoriams - SmallHD, Atomos, BMD, Odyssey, PIX-E5 bei DJI ir Zhiyun stabilizatoriams.