Prekių katalogas

Olympus TG-6

 • Olympus TG-6

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Efektyvūs vaizdo taškai
  12 Milijonų vaizdo taškų
  Ekrano dydis
  3" (7.5cm)
  Objektyvo matymo kampas (atitinka 35 mm)
  21mm
  Objektyvo optinis artinimas
  4x
  Skaitmeninio fotoaparato tipas
  Atsparus drėgmei, smūgiams, dulkėms
 • Imkite TG-6 ir pradėkite savo nuotykius.

  Šis fotoaparatas yra idealus partneris užfiksuoti kiekvieną įspūdingos kelionės momentą, nepaisant jokių sąlygų. TG-6 yra sandarus, vandeniui nelaidus. Suprojektuotas ir pagamintas naudoti 15m gylyje be jokios papildomos įrangos. Povandeninis HDR rėžimas puikiai subalansuoja tiek ryškias, tiek tamsias kadro vietas, neleisdamas atsirasti pernelyg dideliems skirtumams tarp juodos ir baltos spalvos. Rezultatas - įspūdingi povandeniniai vaizdai, turintys platų dinaminį diapazoną.

  Fotoaparatas taip pat atsparus smūgiams iki 2.1m, dulkėms ir šalčiui iki -10°C, gniuždymui. Beto turi rasojimui atsparią dangą - taigi atsparus nuotykiams. Platus aksesuarų asortimentas dar labiau praplečia jūsų galimybes. Būsite pasirengę net patiems sudėtingiausiems nuotykiams.

  Tobula kiekviena akimirka.

  Fotografuojant nuotykius laukinėje gamtoje, niekada nežinai kas nutiks toliau. Didelės skiriamosios gebos f2 objektyvo, TruePic VIII procesoriaus ir 12 megapikselių vaizdo jutiklio derinys suteikia fotografavimo laisvę, nepriklausomai nuo oro sąlygų. TG-6 gali fotografuoti net ir itin sudėtingo apšvietimo situacijas, turinčias didžiulius skirtumus tarp šviesių ir tamsių kadro vietų. HDR režimas sujungia keturis skirtingų ekspozicijų kadrus į vieną, taip puikiai pašviesindamas arba patamsindamas vaizdą. Tai suteikia jums visišką laisvę dramatiškai atkurti tiek šviesias, tiek tamsias kadro vietas, sukuriant tobulą kontrastą tarp juodos ir baltos spalvos. Jūsų nuotraukos visada bus ryškios, aiškios, tiesiog gražios.

  Naudodami PRO CAPTURE niekada nepraleisite TO kadro. Paspaudę užrakto mygtuką iki pusės, fotografuosite vaizdus į fotoaparato atmintį 10k/s sparta. Kai nuspausite mygtuką iki galo, prasidės fotografavimas be pertraukos. Tokiu būdu bus užfiksuoti kadrai, kurie ansksčiau buvo neįmanomi. 

  Norite kad jūsų nuotykiams atgytų? Šis fotoaparatas leis įrašyti kvapą gniaužiančius momentus 4K raiška arba sukurti Full HD raiškos filmus 120k/s ir išgauti sulėtinimo (angl. slow motion) efektą. 

  Lauko jutiklių sistema.

  Visada žinosite, kur buvo nufotografuotos nuotraukos, nes integruota lauko jutiklių sistema automatiškai seka jūsų judesius. Surinkite daugiau informacijos apie savo prisiminimus: OI.Track programa susieja GPS, kompaso, manometro ir temperatūros duomenis su nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

  Pasidalinkite savo kelione.

  Gaukite papildomą savo kadro valdymą: naudodami OI.Share programą, galite naudoti savo išmanųjį telefoną kaip nuotolinio valdymo pultą, o integruoto Wi-Fi pagalba galėsite iš karto dalintis savo nuotykiais.

   

 • Alternatyvios prekės