Prekių katalogas

Benro HD2A

 • Benro HD2A

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Maksimalus aukštis
  120 mm
  Svoris
  0,84 kg
  Maksimali apkrova
  8 kg
 • Trijų kripčių trikojo galva.

  Trijų krypčių galva stovui, užtikrinanti tikslesnį fotoaparato judėjimą ir padėties nustatymą. Galva komplektuojama su greito atleido Arca Swiss plokštele. Pakreipimo diapozonas: -90°/+15°.

  Populiarios HD serijos 3 krypčių trikojo galvutės užtikrina tikslesnį fotoaparato judėjimą ir padėties nustatymą nei rutulinės galvutės, o dabar "Benro" HD serijos galvutės patobulintos, pertvarkytos ir pasižymi didesniu universalumu nei anksčiau.

  Yra du esminiai bendros galvutės konstrukcijos pakeitimai. Pirmasis - dabar ji turi su "Arca-Swiss" suderinamą plokštelę su mūsų "Pull/Twist" apsaugos funkcija. Daugelis fotografų jau turi trikojų rinkinius su galvutėmis, suderinamomis su "Arca-Swiss", todėl fotografai gali keisti rutulines ir trišakes galvutes nekeisdami QR plokštelių.

  Antrasis patobulinimas - naujajame dizaine dabar yra 3 burbuliniai gulsčiukai, kad būtų galima tiksliai ir tiksliai nustatyti padėtį. HD2A ir HD3A modeliuose taip pat pridėtos etaloninės skalės, kad būtų galima lengvai atkartoti nustatymus.

 • Alternatyvios prekės

  6900