Prekių katalogas

Fotoapataras Fujifilm X-S20

 • Fotoapataras Fujifilm X-S20

  119800 
  137800  Sutaupykite 18000 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Sensoriaus dydis
  APS-C (23.6 x 15.6 mm)
  Efektyvūs vaizdo taškai
  26 Milijonai vaizdo taškų
  Garantija
  24 mėnesiai
 • FUJIFILM X-S20 yra visapusiškas kasdienis kompanionas, todėl jo galia viršija jo svorio klasę ir suteikia fotografams bei turinio kūrėjams puikių rezultatų epinėse kelionėse ir nepakartojamom akimirkom.

  Pirmą kartą X-S serijos modelyje 26,1 megapikselio X Trans CMOS 4 jutiklis sujungtas su X-Processor 5 vaizdo apdorojimo varikliu, todėl užtikrinamas spartus vaizdo ir vaizdo apdorojimas, geresnis automatinio fokusavimo greitis ir tikslumas, pripažintas FUJIFILM spalvų mokslas ir penkių ašių vaizdo stabilizavimas kūne iki septynių žingsnių. X-S20 puikiai atlieka vaizdo įrašus ir turi "Vlog" režimą, leidžiantį filmuoti profesionalios kokybės medžiagą, o įrašymo metu jutikliniame ekrane galima lengvai reguliuoti nustatymus. Produkto prioriteto ir fono fokusavimo režimai pritaiko fotoaparato automatinio fokusavimo funkciją optimaliam turinio kūrimui. Du 3,5 mm lizdai, po vieną išoriniam mikrofonui ir ausinėms, suteikia galimybę prie fotoaparato vaizdų pridėti kito lygio garsą. Transliavimas 4K 60 kadrų per sekundę sparta ir "Full HD" per USB-C jungtį leidžia transliuoti aukštos kokybės transliacijas, o "micro-HDMI" išvestis palaiko neapdorotų vaizdo įrašų įrašymą išoriniuose įrenginiuose.
   
  X-S20 taip pat pasižymi intuityviu dizainu ir aptakiu požiūriu į sklandų valdymą ir fotografavimo efektyvumą. Fotoaparate yra didesni valdikliai ir ryškesni mygtukai. X-S20 taip pat turi ryškų 2,36 mln. taškų elektroninį vaizdo ieškiklį ir galinį 3,0 colių 1,84 mln. taškų jutiklinį skystųjų kristalų ekraną, kuriame naudojama kintamo kampo konstrukcija, kad būtų galima dirbti dideliu, mažu ir priekiniu kampu. Fotoaparatas turi USB-C jungtį, skirtą pririšimui ir kitoms skaitmeninėms sąsajoms, taip pat palaiko "Wi-Fi" ir "Bluetooth" belaidžius ryšius. Firminę programą FUJIFILM XApp galima naudoti vaizdams peržiūrėti ir perkelti, peržiūrėti fotoaparato tiesioginę peržiūrą ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu. Įkraunamas ličio jonų NP-W235 akumuliatorius užtikrina ilgesnį fotografavimo laiką, prie kurio iš dalies prisideda didesnis procesoriaus efektyvumas. 

 • Alternatyvios prekės

  Fujifilm X-T30 II

  Mažasis GALIŪNAS

  81000  - 118800