Prekių katalogas

Samyang AF 45mm f1.8 FE

 • Samyang AF 45mm f1.8 FE

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Objektyvo tipas
  Standartiniai objektyvai
  Stabilizatorius
  Nėra
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Samyang AF 45mm f/1.8 FE  

  Samyang AF 45mm f/1.8 FE sveria tik 162 gramus ir yra puikus objektyvas "Sony" fotografams, kurie nori, kad jų fotografavimo įranga būtų kuo kompaktiškesnė ir lengvesnė, neaukojant funkcionalumo ar optinės kokybės.

  Objektyvas suderinamas su viso kadro jutikliais (24x36 mm), o dėl židinio nuotolio idealiai tinka fotografuoti nuo portretų iki gatvės scenų, kelionių, peizažų ir kitų dokumentinių objektų. Tačiau "Samyang AF 45mm f/1.8 FE" galima naudoti ir su "Sony" A6xxx serijos fotoaparatais su mažesniu APS-C formato jutikliu, kur 45 mm tampa trumpuoju teleobjektyvu.

  Objektyvas diskretiškam fotografavimui
  Samyang AF 45mm f/1.8 FE automatinio fokusavimo variklis yra ne tik greitas ir tikslus, bet ir tylus. Kartu su greita diafragma dėl to objektyvas tinka situacijoms, kai nenorite, kad jus per daug matytų ar girdėtų. Pavyzdžiui, vestuvėse ir kitose ceremonijose, kur fotoaparato garsai arba blykstės naudojimas gali būti suvokiami kaip trukdantys.

  Apvali diafragmos anga su devyniomis lapeliais padeda nuotraukoms suteikti švelnų ir gražų bokeh efektą, kuris ypač vertinamas fotografuojant portretus. Objektyvas taip pat gali fokusuoti iki 45 cm atstumu - šią funkciją galima panaudoti norint nufotografuoti įdomių detalių, kurias galima sumaišyti tarp kitų vaizdų ir sukurti įtaigesnę istoriją.

  Šilti ir ryškūs vaizdai
  Nors "Samyang AF 45mm f/1.8 FE" sukurtas taip, kad būtų kuo mažesnis ir lengvesnis, jis užtikrina tikrai įspūdingą rezultatą. Jo optinę konstrukciją sudaro 7 elementai, išdėstyti 6 grupėse. Siekiant sumažinti optines paklaidas ir užtikrinti didelį ryškumą net ir esant didelėms diafragmoms, į komplektą įtraukti du asferiniai elementai ir vienas, pagamintas iš ED stiklo (ypač mažos dispersijos).

  Kaip ir kiti "Samyang" AF objektyvai, 45 mm f/1,8 taip pat prideda šiek tiek šilumos vaizdams, o tai vertina daugelis naudotojų. Pažangi "Samyang" danga "Ultra Multi Coating" užtikrina, kad vaizdai būtų kontrastingi ir ryškūs net esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms.

  Skersmuo (mm) 62;
  Diafragmos lapeliai: 9;
  Filtro dydis (Circular) (mm): 49;
  Fiksuotas židinio nuotolis (mm): 45;
  Fokusavimo tipas: Automatinis fokusavimas
  Ilgis (mm): 56;
  Elementai/Grupės: 7/6;
  Objektyvo/Fotoaparato jungtis: Sony FE, Sony E;
  Maksimali diafragma: 1.8;
  Minimali diafragma: 22;
  Mažiausias fokusavimo atstumas (cm): 45;
  Svoris (g): 162.